20091230

Koşun!! Memoli Saçı yapıyoruz!

Memoli'yi hepimiz severiz. Vakti zamanında TV ekranlarımızda yer alarak bir efsane oldu. Tabii ki her efsane gibi onun da büyük bir hayran kitlesi oluştu. Bu hayran kütlesi Memoli tişörtleri ile bir derece avutuldu..

Ama bu yeterli miydi?..


HAYIR!

Her ne kadar muazzam bir anı eşyası olsa da ayran kütlesi bununla yetinemezdi. Memoli'yi görmek, ona dokunmak, onu koklamak yetmiyordu.. Bizzat Memoli gibi olmak istiyorlardı!!

Ve işte şimdi bmkorkut atölyesi size bu konu da yardımcı olacak.. Bu harika kılavuz sayesinde tıpkı Memoli gibi bir kafaya sahip olmakla kalmayıp kafanıza gelecek her türlü darbeye de dayanıklı olacaksınız..

Başlıyoruz!


Evet resimde görüldüğü gibi Memoli saçları bu şekildedir. Sert ve parlak. Miğfer gibi, Miğferdibi.

Gerekli Malzemeler:

Öncelikle hemen en yakın nalburdan aşağıdaki malzemeleri tedarik ediyorsunuz. Bi koşu hemen. Hadi bütün gün oturduğun yeter, bi koşu kap gel. Hadisene..


Bisikletçi kaskı olması önemli. Ancak bir bisikletçi kaskı Memoli saçlarının aerodinamiğini yakalayabilir. Bulduğunuz boyanın da parlak boya olmasına dikkat edin. Mat renkte bir Memoli Saçı, Memoli Saçı değildir.

Yapılışı:

Spreyi açıyoruz iyice çalkala yavrum ooh ooh.. Ondan sonra kaskı siyaha boyuyoruz. Eğer elinizde mat boyanız varsa üzülmeyin, cila atarsınız üstüne olur biter.

Ve işte bakın Memoli Saçınız hazır bile:


Tabi hali hazırda siyah kask bulursanız hiç uğraşmadan direk kafanıza geçirebilirsiniz ama ne espirisi kalır o zaman? Ha? Sorarım?

Ve işte bu resimde Memoli Saçı'nın verdiği mutluluğu havada kapan bir aile görüyoruz:


Ne güzeller değil mi?

1 yorum:

deniz dedi ki...

hahahahah deli adam :))) iyi fikirmiş, bunun bayan versiyonu da olsa fena olmaz yav hergün sac bas ugrascagına gecir kafaya çık dısarı :)) kirli ve yaglı sacların var mı hemen hazır miğferdib.. aman migfer gibi saclar hahaha