20081113

Fotonlarınız kuşağımı süsleyecek!

Sayntoloji bok yemiş yanında.. Yaşasın Foton Kuşağı!

"Yüksek enerjili fotonlardan oluşan büyük bir kuşak. 2012 yılında güneş sistemimiz tüm gezegenleri ile birlikte bu kuşağa girdiğinde dünyamızın ozon deliği onarılacak ve tüm yaşam 3. boyuttan 5. boyuta geçecek. İnsanların 2 sarmallı DNA'ları ikişerli olarak biraraya gelip 12 sarmallı bir DNA'ya sahip olacaklar. Bu olay sırasında tüm insanların chakra'ları açılacak ve duyuları ve algılamaları artacak. Herkes birbirinin düşüncesini okuyabilecek."

Hizmette sinir yoktur diyip, sizin için geleceğe gidip olay anını görüntüledik:

Yıl 2012. Bir grup insan bir tepede toplanmıştır. Çiçek çocuklar misali şen şakrak eğlenmektedirler. Kimisi dans etmekte, kimisi tamamen çıplak, bir çoğu sebişmekte ve hepsi birden yaklaşan foton kuşağı adına ilahiler söylemektedirler.

"hoşgeldiin..
bizleree..
getirdiiin..
beşinci boyutuu..

oniki..
sarmallaaaa..
olacağız..
süpermeeen..

hoşgeldiiin..
bizleree..
fotooğğn..
kuşağı..

hepberabeer..
serinleee..
bir olacak..
bu bünyee..

lay lay laaaay..
ley ley leeeeğ.."


Derken bir anda foton kuşağı Güneş Sistemi'ne giriş yapar ve Güneş'le Dünya'nın arasına girerek havanın kararmasına sebep olur. Topluluk iyice coşar ve ilahinin şiddeti artar.

"lay lay heey..

işte geldiiğğ...
fotonlaaağrr..
marduk da..
kimmiş be..

birleşelim..
tamamen..
fiziksel..
ve zihinsell..

trall la laağ..
hey hey heeey.."


Ve sonunda foton kuşağı Dünya atmosferine yaklaşır.. insanların yüzleri yavaş yavaş yanmaya başlar.. İlk başta bir panik dalgası tüm insanların tüylerini diken diken eder. Sadece bir kişi ağzını açabilmiştir.

"hassik.."

O da lafını tamamlayamadan bütün dünya ile birlikte atomlarına ayrılır. Güneş sistemimizden geriye sadece bir gaz ve toz bulutu ve uzayda uçuşan çiçek desenli bir Volkswagen kalmıştır.

1 yorum:

Bonecrusher dedi ki...

Korkuyorum :freak: